در حالی که میرحسین موسوی در هنگام انتخابات خود را با عناوینی چون:

نخست وزیر امام

مرد دولت جنگ و دفاع مقدس

اصولگرای اصلاح طلب

و از همه جالبتر:

فرزند آذربایجان

و

داماد لرستان 

معرفی می کرد. و در هنگام اعتراضات پس از انتخابات خود نیز یکی از دلایل توهم تقلب خود را کم رای آوردن در زادگاه خود و زادگاه همسرش (رهنورد) معرفی می کرد....


امروز این خبر را می دهند که: به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری فارس، میرحسین موسوی قرار بود ساعت 21:30 پنج‌شنبه شب با پرواز شماره 5206 شركت هواپیمایی آتا به تبریز سفر كند اما اعتراضات گسترده مردم این شهر وی را مجبور به لغو این سفر كرد.

به راستی مردم فهیم ایران چقدر غیورند و خصوصا مردم نازنین ولایتمدار آذربایجان که انصافا هم در سفرهای رهبری و رییس جمهور و سفرهای دیگر مسئولین استقبالهای خوبی می کنند و از سویی هواداری آنان و حس غیرتی که در وجودشان است حتی در ورزش و مسائل فرهنگی و ... نیز چشمگیر و ستودنی است.

آنچه موسوی را در انتخابات امیدوار کرده بود یعنی:

سوء استفاده از ضمایر پاک و غیور آدربایجان و لرستان و دیگر اقشار

امروز تهدیدی برای بقای اوست یعنی:

خشم مردم ولایتمدار آذربایجان و لرستان و دیگر اقوام از اقدامات مفتضحانه میرحسین موسوی و حتی وجود وی.

این خشم برخاسته از حس غیورانه ولایتمداری، وطن خواهی و عدالت طلبی آنان است که هیچ گاه در طول تاریخ این احساسات اقوام ایران از چشمها پوشیده نمانده است.

اینان همان تبریزی هایی هستند که به خونخواهی طلاب جوان کشته شده در فیضیه قم (قبل از انقلاب) ندای قیام سر دادند و در بنای انقلاب تاثیرات فراوانی داشتند.

نباید فراموش کرد که:

تبلیغات انتخاباتی و رسیدن به قدرت هیچ گاه دلیل سوء استفاده از همت و غیرت اقوام عزیز نمی شود و این اشتباهی بود که موسوی کرد و با اقدامات ننگین پس از انتخابات خود باید تاوان آن را بپردازد.

چه زیبا گفت دوستی عزیز که:

آن کس که سیلی به صورت مادرش زد دیگر روی بازگشت و عذرخواهی هم ندارد(مام میهن را چه کسی سیلی زد؟) او اکنون دیگر نمی تواند نگاههای غضبناک هموطنان خود را تاب بیاورد و به انزوا کشیده خواهد شد یا روی به فرار می آورد(همانگونه که نمونه های هر دو گونه در تاریخ انقلاب اسلامی به کرات دیده شد)

و تنها باید این دعایمان باشد که : اللهم اجعل عواقب امورنا خیرا

نوشته شده در تاریخ جمعه 23 بهمن 1388    | توسط: علیرضا کیانی    |    |
نظرات()